Laleli bir merhaba;


En sevdiğim çiçek papatya ve gül.. Ama onlardan sonra listem yine devam ediyor tabii, ortanca var mesela bir de, papatyanın sırasını alamaz ama bir çok çocukluk anılarımın baş kahramanıdır ortancalar. Şimdi bir de lale eklendi bu sevdiğim çiçekler listeme. Birini çok sevince onun sevdiği şeyleri de seviyor insan.. İşte geçen seneden beri Lale de bu şekilde listeme girmiş olan bir çiçek.


Havalar çok fazla baharı yaşamamıza izin vermiyor.. Ama yine de arada güneş gülümsüyor, ben de o fırsatları değerlendirmeye çalışıyorum hemen koşuyorum parklara. Eh tabii lale zamanı olduğu için karşıma en çok çıkan çiçek de laleler oluyor. Bazı lale fotoğraflarımı kartpostal yapıp arkadaşlarıma postaladım, bazılarını çıkarıp masamın üzerine koydum bakışıyoruz. Eh bunlar da burada dursun istedim. Hem de bir merhaba demiş oldum bloğuma. Uzun zamandır uğrayamamıştım buraya, Mart ayına bir merhaba demiştim şimdi de hoşça kal diyeyim.


Şu sıralar ben de herkes gibi zamanın hızına yetişemiyorum diye şikayet edenlerdenim. "Yapmak istediğim şeyler" listesi ile "yapmak zorunda olduğum şeyler" listesi dolu dolu bana bakıp duruyor, ikisi ile de ilgilenmek için vaktim hiç olamıyor. Hafta başından her şey planlı gidiyor ama ortasına gelince işler karışıyor ve anlamadan da zaten hafta bitiyor. Zamana yetişemiyor olsam da, hayatımda güzel şeyler oluyor ve bu biraz dengeyi sağlayabiliyor.


Blogları okumaya da hiç geniş vaktim olamadı, ama bu hafta ara ara bakabildim. En çok mutlu olduğum şey blog okumak. Yazmaya vaktim olmasa bile okumak için mutlaka zaman ayırmaya çalışıyorum. Baharlık fotoğraflar çıkıyor karşıma ya işte onlar beni çok heyecanlandırıyor. Çiçekler kuşlar paylaşılıyor, nasıl mutlu oluyorum o postları okurken anlatamam. En sevdiğim mevsim bahar, onu her şekilde yaşamak mutluluk işte bana. Burada paylaşılan bir çiçek fotoğrafına bakmakla da bunu yaşayabiliyorum.


Ve Mart bitiyor.. En sevdiğim ay. Her sene olduğu gibi bu sene de yine bana çok güzel şeyler hediye etti. Bir çok güzel haberler verdi bana, güzel arkadaşlıklar, beklenen güzel sonuçlar.. Yani kısacası; Mart her zaman benim için yıl başıdır. Yeniden başlamaktır..Hoşça kal Mart..Nisan, sen de lütfen güzelliklerle birlikte gel, hepimiz için.

Zeynep
31 MART 2018 / 18:00
16 yorum:

 1. Nisan bütün güzellikleriyle, iyilikleriyle, hoş sürprizleriyle gelsin, sefa getirsin. 🌷

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, evet öyle olsun inşallah :)
   Çok teşekkür ederim..

   Sil
 2. Son cumleniz benimde dileğim Mart çok karmaşık geçti nisan ayı insAllah çok güzel geçer 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman Nisanın senin için daha çok güzel geçmesini diliyorum 💕🎈

   Sil
 3. Papatya ve gülden sonra ben de laleleri çok severim:) Fotoğraflar da çok hoş olmuş.Marta güle güle derken Nisan ayının hepimize şans getirmesini diliyorum:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaa ne güzel çok mutlu oldum 🤗
   Evet biz hep birlikte iyi dileklerimizi sıraladık, eh artık Nisan da duymuştur bence sesimizi 😊🎈

   Sil
 4. Laleler çok güzel görünüyor. Mart nasıl güzel geçtiyse nisan da sizin için güzellikler getirsin.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, hepimiz için güzel olsun Nisan💕🎈

   Sil
 5. ayyyy bak siyah lale var roman çokzeeeel :)

  YanıtlaSil
 6. Nisan laleleriyle hoş seda getirsin. :)

  YanıtlaSil
 7. Fotoğraflara bayıldım yazılarınızada takipteyimmm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, ne tatlı bir blog ismin varmış :)

   Sil
 8. Çok çok güzel olsun Nisan da 😊 fotoğraflar harika ve yazdiklarindan yansıyan mutluluk daha da harika...daim olsun...

  YanıtlaSil
 9. En sevdiğim görüntüler serilmiş görüntülere... İçime bahar geldi yeniden. İzlemeye de aldım. Böyle bloglar huzur veriyor hep bana...
  İnsanların ruhları bu güzellikler karşısında da kayıtsız kalamıyor değil mi? Bazen mutlu olmak için kapıdan dışarı başımızı uzatmak dahi yeterli olabilir...

  YanıtlaSil